Článek

Poděkování za rok provozu VET-PLUS

Vážení klienti,

1. srpna tomu byl přesně rok, kdy klinika VET-PLUS zahájila svůj provoz v ulici Poděbradova v Lysé nad Labem. Uplynulé měsíce pro nás byly hodně akční, ale zároveň nám přinesly radost a pocit, že jdeme správnou cestou a děláme smysluplnou práci. Rádi bychom vám v souvislosti s tím moc poděkovali, že jste si k nám našli cestu.

A protože se řady našich pacientů stále rozšiřují, máme pro vás jednu novinku. Rozhodli jsme se od září posílit náš tým. 

Na klinice budete nově pravidelně vídat zkušenou sestřičku Terezku Rakovcovou, se kterou se známe z předchozího pracovního působení. Víme, že pro vaše čtyřnohé kamarády bychom si nemohli přát nikoho pečlivějšího a více spolehlivého, než je právě ona. 

A to není vše. Druhou novou tváří kliniky je paní doktorka Martina Plošková, se kterou se budete setkávat jeden den v týdnu. Paní doktorka má bohaté pracovní zkušenosti z referenční kliniky v Praze a jsme moc rádi, že si po mateřské dovolené k dalšímu působení vybrala právě VET-PLUS. V ordinaci se paní doktorka Plošková bude věnovat zejména pacientům z oblasti interní medicíny.

Věříme, že se tímto krokem posouváme vpřed a větší tým přinese rozšíření kvality poskytovaných služeb vašim mazlíčkům.

S díky za vaši dosavadní přízeň,

tým VET-PLUS